Pokročilý

Pomoc s Wordem

Ve Wordu mám téměř přes celou stranu tabulku, na tom by nic nebylo... Jenže já pod tu tabulku chci ještě něco dopsat (POD ní, ne DO ní), ale když zmáčknu Enter, tak se mi automaticky přidá jeden řádek (dole), i když ho tam vůbec nechci.
Jak mám prosím udělat, abych tam něco mohl připsat, ale aby se mi tam nezobrazoval ten řádek navíc?
Díky moc :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud tomu dobře rozumím, tak máš tabulku a pod ní není žádné místo, takže tam potřebuješ vytvořit řádek, ale když stiskneš enter, nevytvoří se ti řádek pod tabulkou ale v tabulce.

Pokud je tomu tak nejjednodušší je napsat ten text nad tabulku, pak vyjmout tabulku a vložit ji nad text. Je to záležitost dvou vteřin :).

Další odpovědi:

Zlatý

klikněte POD tu tabulku (i několik cm).
můžete psát a formátovat normální text.

Zlatý

Zobrazte si tlačítkem na kartě Odstavec nebo pomocí Ctrl+Shift+8 formátovací znaky a hned vám to bude jasné. Znak odstavce je pod tabulkou, takže sem vložíte text.

Pokročilý

Nejlehčí a nejrychlejší způsob je .Vložení,vložit textové pole,nakreslit textové pole .Poté si ho nakreslíte kam chcete a pokud se vám nelíbí ,že je ohraničeno čárami dejte formát ,ohraničení a bez barvy a máte to :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.