Gami.Pet

Když si objednám z alzy a dám platbu balík do ruky a na dobírku nemusím nikam peníze posílat??

Potřebovala bych poradit, objednávám z alzy a jenom trochu nechápu,když zvolím platbu, balík do ruky a dám dobírkou, tak peníze předám tomu kdo mi boží přinese domů? Jakože nebudu je muset nikam posílat?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
huxa

Ano, předáš je pošťačce.

Další odpovědi
anonym

Může to být pošta, ale taky jiná doručovací agentura. Těm předáš prachy a podepíšeš převzetí. Zkontroluj neporušenost balíku. U křehkých věcí se neboj to před podpisem i rozbalit před doručujícím pracovníkem. Ušetříš si pozdější reklamace a tahanice.