monka

POLITIKA – mělo by mi to slovo něco říkat ??

Nejlepší odpověď
Pájo

Ano, znalost alespoň politické scény v ČR patří k základům všeobecného rozhledu každého (i mladého) člověka. Nemělo by ti být jedno, co se v naší zemi děje, chystá a bude.
Doplňuji:
Jen dobře informovaný člověk (informovaný z více mediálních a jiných zdrojů) snáze rozpozná, co je pro něho dobré a co je jen politické zastrašování a manipulace davu. lidé s vlastním názorem se hůře manipulují.

Další odpovědi
fcoop

Klidně ne.Sice není špatné mít alespoň trochu přehled,ale výsledek je stejný,jako když ti jména,jako Kalousek,Bárta a spol. nic neřeknou.Možná v rámci hesla:„Poznej svého nepřítele“.
Kdo by se chtěl každý den hrabat v senkruvně..

Drap

Určitě. Politika, správa věcí veřejných se týká každého z nás. Bez základních znalostí z veřejného života se nemůžeme zodpovědně vyjádřit ani rozhodnout.