Majkl 1

Můžu nakládat s nemovitostí, aby nedošlo k poškození věřitele, pokud mne policie obvinila z podvodu?

Původní neotázka

Policie mne obvinila pro podvod můžu nakládat s.nemov.aby nedošlo k pošk.věřitele.

Odpovědi
klumprt

Pokud nedošlo k zajištění nemovitosti podle § 79d tr. řádu, tak ano.
Pokud k zajištění nemovitosti došlo, tak ne, ale to by stejně nešlo, ani kdybyste chtěl, protože v takovém případě vám katastrální úřad stejně nic nepovolí.