Pole dance v Praze

Přistěhovala jsem se Prahy a hledám nějaké taneční studio pole-dance. Máte nějaké vyzkoušené?

Odpovědi:

Asi jste chtela napsat do Prahy, ze ano? :) No ja chodim semkom http://poledance-praha.cz/…, ale na tu jogu. Ale maji tam i poledance. Driv jsem chodila jinam na jogu, ale byla to jen ta klasicka jopga a pro zacatecniky,nez jsem postoupila vys ale tvrvalo. :D Tady maji letaciji jogu, a je mnohem lepsi nez klasicka.

to poledance-praha.cz taky chválím. Chodíváva jsem tam na jogu, ted už bohužel nemám tolik času, tak jsem to usela pustit. Ale lektoři byly fajn. V kurzu jsme měli i jednoho kluka, vážně krásnej, jen škoda, že byl asi gay.. Zkus se tam třeba juknout jak to tam vypadá :)

Diskuze k otázce

zapalacka

gelerka: jestli budete prodávat permici tak se ozvite ;)

gelerka

Jéééé, soráč, už je pryč. Střelila jsem ji kámošce :)

zapalacka

v pořádku, našla jsem si jinou, jen maličko ještrě váhám jesti to nepustím z hlavy.

martuš

jéé se omlouvám, jojo chtěla jsem napsat do Prahy =) tam chodí myslím i kámoška na jógu, doporučovala mi to, ale chtěla jsem se tady všude ještě porozhlédnout. Jóga mě nezajímá, chci hlavně poledance, s mím časem bych těžko dávala i jógu, zatím mě láka pole. Ale v tom, že je lepší než klasická věřím, aspoň nějaký adrenalin, že ano? =)

cleavendka

Hlavně za začátku je to trochu obtížné ale v pořádku. Od minulého týdne Mám nasazený rovnátka na pevno, bála jsem se, že to cvičení místama bude nepříjemné. Ale zuby si už zvykly a žádnej tlak necítím. Jen teda když mám holčičí dny to není zrovna nejpohodlnější. Ale každý se na to cítí jinak v těchto dnech :)

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 867
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 472
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.