Nikča

Polárium?

Jak velká zima je člověku v poláriu(nemyslím teplotu v poláriu, ale jestli je vám tam prostě zima)? A jaké s ním máte zkušenosti? Například co se hubnutí týče?

Odpovědi
.

velka zima!!!

mojitek

Na hubnuti to urcite neni.Ale prospiva to organismu celkove,a prej to je jina zima nez ta co znate normalne z prirody

Vicki

Zima je v poláriu velká(až –160st C),ale jelikož je vytvořena uměle tak není vlhká ale suchá a vydržet se dá.Při pravidelných návštěvách můžete i zhubnout.Do pol.si vezměte teplé ponožky,tílko a krat´asy.Na místě vám půjčí palčáky,čelen­ku,roušku na nos a dřeváky-a můžete vstoupit.Po 2 minutách jdete ven a cca20 min.si zacvičíte aby se rozproudila krev.Viditelně máte lepší plet´ a vůbec celkově se CÍTÍTE SKVĚLE!Ještě jsem zapomněla-před 1.návštěvou Vám změří tlak a vypíšete jednoduchý formulář,týkající se prodělaných(váž­ných)nemocí.