zjentek

Pokud ve veřejné knihovničce (budce) najdu knihu o hodnotě 70.000 kč, mohu si ji ponechat?

A mám někam zachvátat zaplatit alespoň nějakou daň? Darovací asi ne. Tak z nálezného?

(Nerad bych naši nynější vládu jakkoli ochudil anebo popudil ty, již bože tak poctivě dřeli aby měli.)

Odpovědi
aliendrone

Jen pokud ji dáš do dražby a za utržené peníze zakoupíš polštáře s Volem (zkratka VOLodymyrEM), kterými následně posílíš termoizolaci obydlí. I když při jejich ceně možná tak záchoda a kousku koupelny. Ale každý uchráněný Joule tepla se počítá jednak, druhak ta časová úspora, když místo 3 svetrů budeš oblékat/svlékat JEN DVA také není k zahození! ;) :D :D

O naši dem(ent)okratickou vládu či zastupitele strach mít nemusíš, nejsou zase až tak neschopní (jak si možná myslíš). Věř, že odhlasovat si zvednutí platů UMÍ VÝBORNĚ a dokonce to bez velkých štráchů a tragikomediálních diskuzí projde hladce hned napoprvé. ;) :D :D