Pokročilý

Pokud v soutěži Česko-Slovensko má talent letos vyhraje cizinec,vadilo by vám to?Pokud ano,napište proč.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 13% Ne 87%

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano

Sice se na to nedívám,jen tam tak občas bliknu,ale z doslechu vím,že tam nějací jsou a dobří,ale co to je za princip soutěže s tímto názvem,když vyhraje cizinec?To nedává smysl!

Další odpovědi:

Zlatý

Ne

pokud by vyhrál Čech nebo Slovák,to je i v názvu soutěže,jenže mezi soutěžícími je letos i Skot,Kyrgystánec,ale v tom případě by se soutěž měla jmenovat jen Hledá se talent.
Na druhou stranu se mi oba dva cizinci líbili s tím co předváděli
http://www.youtube.com/…

tohle je sice starší video,kde Steve Star tak o 100 let mladší,ale předvádí stejný trik jako v naší soutěži
http://www.youtube.com/…

Oba se snažili uspět jinde,zřejmě se nepovedlo,tak se snaží jinde.Ale určitě by mi nevadilo,kdyby vyhrál Atai.Jeho včerejší vystoupení se mi moc líbilo,a to se na tyhle soutěže nekoukám.

Ne

Nějak mi uniká smysl otázky. Pokud splnil podmínky, aby se mohl přihlásit, tak zřejmě má už dávno české nebo slovenské občanství, takže není co řešit a na barvě pleti nebo národnosti nezáleží, pokud se má objektivně posuzovat talent.
Pokusme se konečně oprostit od xenofobních sklonů! Od r. 2004 jsme v EU, kde je multikulturnost naprosto běžná.

Zlatý

Ne

Nevadilo by mi to, ale divné by to bylo.
Pokud by to měla být šance pro cizince, asi by se soutěž měla jmenovat:

"V ČR i SR hledáme talent"

Zlatý

Ne

protože se na to nedívám

Ano

Vadilo,a moc! Uznávám,mají talent a dost velký nedělní vystoupení Ataie mě dojalo.Ale nefandím mu,podle mě se to jmenuje Česko slovensko má talent ne?...Nevím jak by vám bylo kdyby Českou republiku v Las vegas zastupoval Ukrajinec! trošku hloupost ne?

Zlatý

Ne

Mě ne, pokud by alespoň trochu uměl česky, ale na podobnou věc jsem se kdysi ptal mýho dědy a jeho odpověď zněla "né, nejsem přece xenofób", pak se na chvíli odmlčel a dodal "..taky by záleželo na tom jakou by měl barvu pleti".

Prarodiče, znáte to :)) je to halt jiná generace

Stříbrný

Ne

Pokročilý

Ne

Bylo by to sice divné, ale když by ten cizinec bydlel v ČR nebo SR tak proč ne.

Zlatý

Ne

Protože nevyhraje.
Na okraj. Co je to za sout잡"Česko-Slovensko má talent"?

Bronzový

Bronzový

Bronzový

Ne

No mně je to jedno, ale bylo by to asi divné, vzhledem k názvu soutěže. Nevypadalo by to trochu ironicky? A že u náš "talent" nenašli?

Zlatý

Pokročilý

Ne

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.