Rokio

Pokud uklízečka uklízí na úřadě (je tam zaměstnána), může o sobě tvrdit, že pracuje na úřadě?

Odpovědi
Ametyst

Jistě. Stejně jako uklízečka v nemocnici pracuje v nemocnici.

agentpv

A co teprve ulkízečka která uklízí na ministerstvu, nebo v FBI, NASA, v raketoplánu, v prezidentské kanceláři…

Emefej

Samozřejmě. Měl jsem známého, který pracoval jako topič v jednom z ústavů Akademie věd. Vždy se tím razítkem v OP chlubil.

Vysvětlivka pro nepamětníky – v občance dříve bývalo razítko zaměstnavatele.