Pokud stáhnu z ulozto.cz zaheslovaný soubor, můžu jej nějak otevřít bez hesla? jak?

Nejlepší odpověď
MacChill

No tak možná je zaheslovaný právě proto abys ses do něj bez hesla nedostal…

Pokud bys to chtěl nějak obejít tak se podívej po programech jako jsou „Advanced Archive Password Recovery“ nebo „Advanced ZIP Password Recovery“

Ale moc od těchto programů nečekej…

Další odpovědi
RQLM

zkus ten nazev souboru googlit, casto se najde nekdo, kdo podobny problem resil a vyresil. nekdy byva heslo napsane dokonce i v komentarich u souboru na uloz.to. jinak prolomit heslo je celkem tezke, existuje na to mnoho softwaru, ale pri velmi silnem heslu to muze trvat i nekolik let cisteho casu

www

No, tak to jde jen ztěžka. Občas mně pomohlo coby heslo rar, s tečkou, bez ní, někdy zase cosi jiného, většinou ale nic. ☹ Řešení-stáhnout jiný soubor.

arygnoc

když se vám to heslo podaří uhodnout.

někdy bývá napsáno v komentářích u prezentace souboru.

zkoušejte klasické:
abcd
qwert
heslo
nebo jenom <enter>.

pokud se dá. případně oslovte toho, kdo na uloz.to soubor nahrál.

RomanP

mám několik souborů na ulozto pod heslama a pokud tomu dotyčnému heslo nesdělím tak může generovat třeba až do smrti a do té doby vygeneruje leda kulový.

Pokud má dotyčný email zkuste ho kontaktovat, po vzájemné domluvě by měl heslo sdělit