zjentek

Pokud současně nemám nikde ani octomilku a to proti logice ani na rozkrojeném citronu, tak je něco velmi špatně?

Hmyz, kategorie hmyz.

Odpovědi
Drap

Letos se všechen hmyz chová nějak jinak. Osobně si myslím, že se to zase brzy vrátí do starých kolejí

aliendrone

Nojo, ale na druhou stranu není na škodu alespoň občas doma vyvětrat. 😉 😁 😁

(Kategorie: VENTILACE a KLIMATIZACE)

Tancos Jirka

Dobrý večer
Celý dny trávím na fb a ostatních mediálních prostorech zabloudil
Na tentokrát jsem se proklikal až sem .
Čtu prohlížím a zaujalo mě debata o hmyzu octomilkaa téma hmyz!?!
Velice zajímavé a protože mám Les pár desítek metrů kam denně chodím!!!
A několikrát snad tisíckrát sem v lese sám sebe se ptal kde je hmyz v lese ani komár mravenci sem tam pavouci pavučiny nikde nic.
A nejvíc děsivé je že žádný ptáci taky nejsou v lese.
Bydlím ve městě to má taky svoje ale patří to do území Divoké Šárky poblíž Libušina.
Dneska jsem na sídlišti na nějakém keříků viděl poletovat zmutovaného čmeláka byl chlupatý a něco jako sršeň lítal rychle ..
Velice zajímavy mediální prostor.a
Příroda je nějak v prdely. A jak řekl anštajn pokud nebudou včely nebudu ani lidé