Hanz Blažek

Pokuď si dám tabulku čokolády uškodí mi to hodně ?

Nejlepší odpověď
quentos

co blbnete, čokoláda je zdravá – obzvlášť ta hořká, vynikající zdroj hořčíku a dalších látek. Občas sežeru půlku čokolády na posezení, kdyby to škodilo, už bych byl dávno mrtvej

Další odpovědi
venkovan

Záleží jak kvalitní použiješ.
A taky kam si ji dáš. Pokud bez obalu do kapsy drahých kalhot, košile, kabátu apod., tak uškodí dost. A může být i velmi kvalitní.

Drap

Mě udělá tabulka čokolády vždy dobře.

annas

Kolik může konzumovat čokolády zdravý člověk?

Problém je v tom, že 100 gramů čokolády představuje asi 500 kilokalorií, to je téměř čtvrtina denní dávky normálního energetického příjmu.

Převzato z

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kolik-muzu-snist-cokolady

WeeBear

Pokud nemáš nemoci, které by Tě v tomhle omezovaly (např. cukrovka) a jsi zcela zdravý, tak se nemáš čeho bát. 😉

briketka10

klidně zblajznu tu velkou hořkou Studentskou pečeť před spaním a je mi fajn..