Avatar uživatele
zjentek

Pokud se vždy před položením otázky zeptám, zda je či není zbytečná, dostanu od života vždy ty nejlepší odpovědi?

Nezeptám se samo sebou jen tak sebe, to by bylo o ničem, že, ale zeptám na př. Elkona interní poštou. Co myslíte? Osobně si myslím že život by pak pro mě mohl být jakýmsi přínosem (ne jen já donekonečna přínosem životu tím že nešlapu a nelámu), spravedlivější a možná tedy i výhodnější, přicházel by mi rozumněji a moudřeji než jak mi ho osud (možná karma) podsouvá dnes a tím pádem by se i mé štěstí odvíjelo zcela jinak, výhodněji for myself, nebo jak to vyjádřit správně česky. Přece blázen už taky přestává být bláznem, když se o skutečnosti dozví. Heré Krišna 🙏

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 449 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nejsou zbytečné otázky, jsou jen zbyttečné odpovědi. Např. jsou otázky, které položíš na sociální síti, a hloupá odpověď na ni je, že ti na dlouho zablokují účet. 😉 Tož to musela být otázka, která trefila hřebík na hlavičku.
Nebo hloupá odpověď na otázku je: “ To mě nezajímá. O takové blbosti se nestarám.” Když se nestará, proč odpovídá? Vidíš tu nesmyslnost.
Před pokládáním otázky bychom se měli kolem sebe pořádně rozhlédnout. 🙂

Upravil/a: Ametyst

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?zjentek Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Ametystík, úžasná, kouzelná a snová, jako vždy.

Nový příspěvek