Rokio

Pokud prostitutka je vdaná, tak podvádí svého muže, když má ses v rámci své profese?

Vždyť to jsou její zákazníci.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Filip84

jiný názor

Místo psaní pitomých otázek, na kterých si vůbec nedáš záležet, si najdi, kdo to je easy rider. Ne ten film, ale co to, v přeneseném významu, znamená.

Až si najdeš, kdo to je easy rider, najdeš také odpověď na svou otázku.

Nudíš se? Kup si medvídka mývala! 😎👌

Další odpovědi
iceT

jiný názor

Pokud praktikuje se souhlasem manžela, tak to není podvádění.
Jestliže praktikuje bez vědomí manžela a tají zdroj peněz, tak bych to za podvádění považovala.
Ale nic není jen černobílé, a pokud výdělek investuje do domácnosti, jako v případě normální pracovní činnosti, tak na tom nevidím nic špatného, je to služba jako každá jiná.

cappuccino

jiný názor

Pokud je prostitutka vdana, tak jeji muz je s nejvetsi pravdepodobnosti pornoherec nebo taky prostitut, takze si nemaji co vycitat.

plebs

jiný názor

Vydělává prachy odvádí daně do státního rozpočtu samci a kunšafti jsou spokojeni rovněž pokud má nevýkonného mužíka tak sportuje aby jí neobrostla mechem.