Zlatý

Pokud někdo vloží dotaz či otázku, která jde lehce najít na netu, považujete to za ...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
na internetu je toho napsáno spousta to ano ,ale ne všemu můžeme věřit. Takže když se někdo zeptá tady tak mu odpoví někdo kdo můžeme mít s tím nějaké zkušenosti nebo se o to nějak zajímá.

Další odpovědi:

Zlatý

...něco jiného, ale co ?

U kazdeho je to jine .. lenost.. neznalost u bolaka provaokace ..:D nicmene co by jsme ..tady pak delali kdyby si to kazdej nasel na netu a navic to tady lide reknou pekne polopate a clovek nemusi prochazet Web ...:D

Stříbrný

...něco jiného, ale co ?

odpovědi na 90% co jsou zde lze najít i jinde na netu... ten zbytek jsou otázky takové, o kterých někteří tvrdí, že sem nepatří

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
na co je internet jinak? když se někdo zeptá tady a je to na netu tak je línej si to najít. ale když to tam neni, všechno v pohodě

Bronzový

...něco jiného, ale co ?

Za nic, raději po tom nepátrám. Samozřejmě, vygooglit se dá 99% odpovědí. Když se zeptám googlu a vidím odpověď na prvních třech odkazech i bez proklikávání, pak to dám tazateli znát. Jestli to vyžaduje delší hledání, pak s tím problém nemám.
A neplatí to pouze zde.

...něco jiného, ale co ?

Všechno dohromady a navíc občas ještě za přihrávání otázek v rámci "ligy přátel".

...provokaci

Bronzový

...lenost

Zlatý

...neznalost

Doplňuji:
Mně to připadá někdy jako neznalost, pokud zadám výraz, který neznám do vyhledávače, vyjede mi tolik možností a najdu si, co potřebuji.

...neznalost

Ne každý má všechny potřebné záložky a tak tříděné podle témat, nástrojů, inzerce, hudby a filmu. Je lepší zeptat se. Když nevím, uživatelé odpovědí rozšíří můj obzor. Vždycky kápnou svým náhledem, zkušeností.

Pokročilý

...něco jiného, ale co ?

Doplňuji:
Můžou to být všechny uvedené důvody. Ale je třeba možné, že někdo něčemu nerozumí, najde si to na internetu a tam je to napsáno třeba moc odborně a tazatel to stejně nepochopí, tak se raději zeptá zde, kde mu to je někdo ochotný vysvětlit tak, aby tomu rozuměl, tzv. polopaticky, což je občas i můj osobní případ. Já jsem se dostal třeba k počítači až v pozdním věku a tak jsem vděčný za to, že mi zde někdo něco vysvětlí. Mně osobně nejvíce rozčilují dotazy, které se týkají zdravotních problémů lidí, ale i zvířat. Věda a technika hodně pokročila, ale někteří si zřejmě neuvědomují, že se prostřednictvím internetu nedá ani diagnostikovat ani léčit.

Stříbrný

...lenost

...něco jiného, ale co ?

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.