pokud nejkdo pracuje u bezpecnostni agentury, jako vratny, nebo pochuzkar, musi mit certifikat o slozeni zkousky strazny

pokud nejkdo pracuje u bezpecnostni agentury, jako vratny, nebo pochuzkar, musi mit certifikat o slozeni zkousky strazny?pokud ho nema a pracuje u hlidaci agentury, muze mit nejaky postih? Muze mit postih i jeho zamestnavatel, kdyz mu to neumoznil udelat- ten kurz? dekuji za odpovedi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pracoval jsem tam - strážný/vrátný beze zbraně.
Potřeboval jsem pouze doklad o bezúhonnosti, pak jsem byl proškolen zaměstnavatelem, žádný doklad neobdržel.
Jsou samozřejmě i strážní se zbraní, tam navíc potřebuješ zbrojní pas. Firma sama si tě proškolí, ty co školení nedělají vyžadují doklad o zkouškách a bez něj tě nesmí na tokovou pozici přijmout.
Zkušenost

Další odpovědi:

Stříbrný

Si myslím že jako strážný beze zbraně nic mít nemusíš,jsi zaměstnanec a firma ti dala podepsat pracovní smlouvu se všema náležitostma.

Stříbrný

Ano, některé bezpečnostní agentury ho vyžadují. Mně řekli, že certifikát za mě zaplatí, čili zaplatí školení ve výši 4.000 Kč, ale jestliže po absolvování školení certifikát nezískám z důvodu špatných odpovědí, budu muset zaplatit já školení. Také bylo podmínkou, že jestliže certifikát získám a agentura ho za mě zaplatí, tak se musím uvázat u agentury pracovat po 2 roky.
Záleží na agentuře, jestli ti povolí pracovat s anebo bez certifikátu. Odpovědnost ale nese agentura, nikoliv ty.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.