zjentek

Pokud mě vzrušují ženy tmavých vlasů, ostrých rysů, s mrazivým výrazem a pronikavým pohledem, jsem zplozencem pekla?

Anebo jsem jen přecitlivělý protože protiklady se přitahují?

Nejlepší odpověď
Rokio

Ne. Každému se líbí někdo jiný. Proti gustu žádný dišputát.

Další odpovědi
aliendrone

No dobrá, chtěl jsem ti novou lásku dohodit až na Štědrý den. Ale co, však Ježíška nahradil Santa Klaus (to bylo ještě dobré), dnes nám Fialoví Černochovky či různá třísvetrová pakáž a jiné držky nadělí leda tak VYŠŠÍ DANĚ a POPLATKY (pokud ne rovnou VÁLKU)! 😮 😕

Takže na nic nečekejme a tady to je (BACHA, je v tom i DUŠEVNÍ (umělecký) zážitek!

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=K2C9lDtxXe­I&ab_channel=Ashot­Sargsyan
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=cDek5j50CR0&ab_chan­nel=AshotSargsy­an

ENJOY!!!

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

elkon

Když tě napadají takové kraviny, tak jsi jen „trouba“, jak by řekla moje babi.

zjentek

Aliene 🤣, tohle není přesně ten „model“ který popisuju, tahle má trošinku tik. 😁

zjentek

Elkone nevracejme se až tak do historie, před dvěma sty léty bylo vše jinak. Děkuju.