soki92

pokud mam podminečny trest odnetí svobody mohu odcestovat na dovolenou do zahraniči ?

Nejlepší odpověď
badisko

Muzes mel by jsi to ale nahlasit aby te v pripade potreby mohli kontaktovat …pokud jeste stale probiha rizeni …PS;bylo by jednodussi se informovat na policejni stanici (statni policii ) v miste tveho bydliste a lepe u vysetrovatele ktery mel tvuj pripad na starosti …:D

Další odpovědi
zzzzz

Pokud ti to soud výslovně nezakázal, nebo pokud nemáš stanovený dohled probační a mediační služby, tak můžeš. Zákaz by musel být uvedený v písemném rozsudku.