zjentek

Pokud jsem dnes v městské knihobudce nalezl karton cigaret, mám nález neprodleně hlásit policii?

Neb stačí zítra přímo na úřad s oddělením ztrát a nálezů dole ve sklepení? Děkuju.

(Chci vaši odpověď.)

Odpovědi
elkon

Zřejmě máš rozum dítěte, když se ptáš na takovou blbost.

aliendrone

Hned při pondělku taková kruťárna? 😯

Ubohý Rokio. Ho jebne, až zjistí, že jedním rázem máš cca 1500 Kč (dle značky)! Tedy jeho kvartální příjem z vyrabovaných nákupních vozíků! Teď je bude rvát babám z rukou ještě dřív, než stihnou z něj vynadat svůj NÁKUP! Když už ti není líto toho Rokia, tak jako chlap bys měl pomýšlet na ty nešťastné ženy! 😉 😂 😂