kurec

Pokud je těžký introvert dlouho sám, bude mu to vadit?

Popřípadě můžete napsat za jak dlouho cca mu to začne vadit.

Nejlepší odpověď
zjentek

Ne, nebude. Zdroj: Vlastní zkušenost.

Další odpovědi
Altair-AC

Ne, nebude. Též vlastní zkušenost.

Kelt

Introvert může sedět v plném sále a zůstane introvertem, protože se tak cítí. To okolí nemusí ani vnímat.

julcinka

Jak se to vezme…, každý zdravý jedinec, ať už introvert nebo extrovert, nedokáže být dlouhá sám, a to ve smyslu, že potřebuje mít vedle sebe spřízněnou osobu, rodinu nebo partnera/partnerku. Nicméně introvert dokáže být dlouho mimo společnost lidí a chybět mu to nebude.