Lgee

Pokud je někdo Autista znamená to ze pracuje s auty?

Nejlepší odpověď
Kepler

Jasně a na patologii se léčí s patama!

Další odpovědi
zbyndo

Dubraro Ti odpovedal slušne,vlastne aj správne,ja sa ospravedlňujem,mne to pripadá, že si robíš z tohto fóra,a z nás všetkých srandu,ale môže sa stať,neviem Tvoj vek, pretože táto porucha je dosť známa,bol aj nádherný film,s Dastinom Hofmanom,neviem ako sa to píše,:Raimen?

Dochy

Před chvílí (plus mínus) jsi psal, že jseš autista. Tak to snad víš.

dubraro

Ne. Autismus je duševní porucha.