Mravenec

Pokud fungujete na Odpovědi skrz telefon, používáte emotikony? 🔪🤣❤️😈😀😞

🔫👅☀️🎶🌞

Odpovědi
Dvorní šašek

Moc ne.

Kazatel

Ta kudlička by se hodila. Každý správný muž má v kapse nůž. Ale nepoužívám.

Rokio

Na Odpovědi jsem většinou na tabletu a emotikony nepoužívám. Podle mě je to neprofesionální.

Mravenec

Rokio, je to neprofesionální v nějaké odborné a úřední komunikaci, to jistě. Tady je to ale taková skromná uzavřená společnost, jako na pivu.

Mravenec

Kudličku začnu užívat častěji. 😂