Serpens

Pokud byste vyhráli 10 milionů korun, jak byste s nimi primárně naložili?

Jednalo by se o čistý zisk.

Nejlepší odpověď
cappuccino

investoval do nemovitostí

…abych zajistila do budoucna staly prijem sobe i sve rodine.
A neco z te castky bych venovala na charitu, ale jenom do dvou rodin, ktere osobne znam.

Další odpovědi
VaclavZeman

utratil za vybrané věci a služby

Vláčky a desky. Děkuju.

zjentek

utratil za vybrané věci a služby

Solidní autíčko a taky na benzín, pojistku a servis aby zbylo. Inu, žádná veliká hitparáda. Přeci jen stále žijeme v ČRdeli. Děkuju.

(Pokud bych už neviděl na cestu, tak pak bych daroval na dobré účely. Děkuju.)

Funna

jiná odpověď

zabezpečila bych finančně své nejbližší a šla okamžitě do předčasného důchodu…;-)

da ny

jiná odpověď

Až vyhraji, rozhodnu se, podle aktuální situace.
Podělila bych se s nejbližší rodinou. (ať se sami rozhodnou, jak s penězi naloží).
Zbytečně si vzdušné zámky nestavím..... 😉

Rokio

investoval do cenných papírů

Z těchto pěti možností (pokud nepočítám jinou odpověď) mi přijde jako tato nejlepší. O nemovitosti se člověk musí starat.

Jinak bych investoval dynamicky a velmi diverzifikovaně. Snažil bych se překonat inflaci.

plavcik

daroval na dobré účely

A k tomu něco investoval.
Škoda, že nejde zvolit víc možností než jedna.