kirtan.arhan

Pokud byste měli zemřít dnes večer, a to bez možnosti komunikovat s kýmkoliv, čeho byste nejvíce litovali?

Nejlepší odpověď
led

Že som predčasne ukončila misiu a nestihla sa dozvedieť odpoveď na otázku:
„Je na planéte Zem inteligentný život?“

Další odpovědi
Drap

Proč bych měl něčeho litovat?

Lotr2008

Já nelituji ničeho. Žil jsem dobrý život.

dubraro

Nevyužitých příležitostí k sexu.

Jiří Bohumil

No asi právě toho, že už musím zemřít. 🙂

led

Vzhľadom na to, že ešte napodiv stále žijem, považujem svoju vyššie uvedenú odpoveď za predpokladanú, hypotetickú. Ak odpoviem rovnako v čase smrti, bude odpoveď možno aj pravdivá…