Rokio

Pokud bych já Rokio byl omezen na způsobilosti k právním úkonům, mohl bych volit?

Do kdybych byl na uzavřeném oddělení Havlíčkova brodu?

Odpovědi
Dochy

Ptáš se na to už asi po pátý. Pokud bys byl na ozavřeném oddělení, tak jseš zkrátka neschopen volit – pravděpodobně.
Pokud bys měl omezení způsobilsoti k NĚKTERÝM právním úkonům, pravděpodobně by to nebylo zrovna omezení volebního práva.

plebs

Hele Roki už se na podobném pracuje jsou návrhy na př. starci od 60 ti let dezoláti a pod.