Avatar uživatele
ananas9

Pojedete v létě na dovolenou do zahraničí?Pokud ano tak kam?

My pojedeme do Mexika,konkrétně do Cancúnu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? NelieM před 3359 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mirdas

Není důležité kam, ale s kým. Všude se dá dovolená bezvadně užít a bohužel i naopak.
Držím palce aby u tebe to byl právě ten první případ.

Já nejspíše pojedu s bezva přáteli do Rakouska na pár výšlapů a sjed i divokou vodu a také se již moc těším.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mára.kunta

Já pojedu na Ameriku u Karlštejna, to už je taky skoro zahraničí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tak to se máš,nemáte volný místo v kufru?
Já budu trávit celý léto ve vlastech českých s dobrýma lidičkama a bude mi taky fajn.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

na taková plánování je ještě brzo. Záleží, zda se na to podaří ušetřit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nejspíš zase k příbuzným do Itálie.Ale jen kvůli dětem,já raději v Čechách,pod stan nebo jezdit na kole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NelieM

Loni jsem byla na Maledivách, letos zahraničí neplánuju, ale těším se jako každý rok na Jižní Moravu do sklípků na ochutnávku vínečka :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SylvaM

Chceme do Řecka- konkrétně na Krétu http://www.greece-tours.cz/villa-ria/recko/kre­ta/malia/ – neznáte to místo nebo ubytování ?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MarkettB

Tak my jsme byli loni v USA :) Jelikož nám to všechno zařídili v usanamiru.cz tak jsme to měli i bez práce :D
Ale letos se nějak nemůžeme rozhodnout.. ráda se tu nechám inspirovat, případně poradit. Asi bysme letos zvolili méně akční dovču, např.někde u pláže.

před 3341 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Mára.kunta → bacha – jednak se přístupová cesta dost bortí (máš-li na mysli Velkou Ameriku), takže ´špagát´ není od věci – ale hlavně ten jediný přístup často hlídají ´strážníčci´ – taky by ses nemusel bez pokuty dostat ven (přístup do lomu je, samozřejmě, zakázán)…
Pokud tam opravdu chceš jet, doporučuju dolů slanit ze severovýchodní strany (umíš-li to, samozřejmě) a na výlez si objednat pomocníka, kterej ti lano zase hodí dólu (a předem se koukne, zda nejsou strážníčci v pohotovosti)…
😉
Jinak máš pravdu – je lepší se placatit u vody v Americe, než v Cancúnu…
😉

před 3359 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kapka

Treba se Mára.kunta spokoji s tou trapackou vyhlidkou, co tam vybudovali.
To byly casy, kdyz jeste ani ta brana do toho pruchodu nebyla zavrena, co?
A taky se rika, ze je tunelem propojena Velka a Mala Amerika, ale to budou kecy. :)

před 3359 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek