Pokročilý

Pojedete v létě na dovolenou do zahraničí?Pokud ano tak kam?

My pojedeme do Mexika,konkrétně do Cancúnu.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Není důležité kam, ale s kým. Všude se dá dovolená bezvadně užít a bohužel i naopak.
Držím palce aby u tebe to byl právě ten první případ.

Já nejspíše pojedu s bezva přáteli do Rakouska na pár výšlapů a sjed i divokou vodu a také se již moc těším.

Další odpovědi:

Pokročilý

Já pojedu na Ameriku u Karlštejna, to už je taky skoro zahraničí

Tak to se máš,nemáte volný místo v kufru?
Já budu trávit celý léto ve vlastech českých s dobrýma lidičkama a bude mi taky fajn.

Zlatý

na taková plánování je ještě brzo. Záleží, zda se na to podaří ušetřit.

Stříbrný

Nejspíš zase k příbuzným do Itálie.Ale jen kvůli dětem,já raději v Čechách,pod stan nebo jezdit na kole.

Pokročilý

Loni jsem byla na Maledivách, letos zahraničí neplánuju, ale těším se jako každý rok na Jižní Moravu do sklípků na ochutnávku vínečka :)

Chceme do Řecka- konkrétně na Krétu http://www.greece-tours.cz/… - neznáte to místo nebo ubytování ?

Diskuze k otázce

Pokročilý

MarkettB

Tak my jsme byli loni v USA :) Jelikož nám to všechno zařídili v usanamiru.cz tak jsme to měli i bez práce :D
Ale letos se nějak nemůžeme rozhodnout.. ráda se tu nechám inspirovat, případně poradit. Asi bysme letos zvolili méně akční dovču, např.někde u pláže.

Zlatý

gecco

Mára.kunta -> bacha - jednak se přístupová cesta dost bortí (máš-li na mysli Velkou Ameriku), takže ´špagát´ není od věci - ale hlavně ten jediný přístup často hlídají ´strážníčci´ - taky by ses nemusel bez pokuty dostat ven (přístup do lomu je, samozřejmě, zakázán)...
Pokud tam opravdu chceš jet, doporučuju dolů slanit ze severovýchodní strany (umíš-li to, samozřejmě) a na výlez si objednat pomocníka, kterej ti lano zase hodí dólu (a předem se koukne, zda nejsou strážníčci v pohotovosti)...
;-)
Jinak máš pravdu - je lepší se placatit u vody v Americe, než v Cancúnu...
;-)

Zlatý

kapka

Treba se Mára.kunta spokoji s tou trapackou vyhlidkou, co tam vybudovali.
To byly casy, kdyz jeste ani ta brana do toho pruchodu nebyla zavrena, co?
A taky se rika, ze je tunelem propojena Velka a Mala Amerika, ale to budou kecy. :)

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.