ananas9

Pojedete v létě na dovolenou do zahraničí?Pokud ano tak kam?

My pojedeme do Mexika,konkrétně do Cancúnu.

Nejlepší odpověď
Mirdas

Není důležité kam, ale s kým. Všude se dá dovolená bezvadně užít a bohužel i naopak.
Držím palce aby u tebe to byl právě ten první případ.

Já nejspíše pojedu s bezva přáteli do Rakouska na pár výšlapů a sjed i divokou vodu a také se již moc těším.

Další odpovědi
Mára.kunta

Já pojedu na Ameriku u Karlštejna, to už je taky skoro zahraničí

anonym

Tak to se máš,nemáte volný místo v kufru?
Já budu trávit celý léto ve vlastech českých s dobrýma lidičkama a bude mi taky fajn.

quentos

na taková plánování je ještě brzo. Záleží, zda se na to podaří ušetřit.

Rocker

Nejspíš zase k příbuzným do Itálie.Ale jen kvůli dětem,já raději v Čechách,pod stan nebo jezdit na kole.

NelieM

Loni jsem byla na Maledivách, letos zahraničí neplánuju, ale těším se jako každý rok na Jižní Moravu do sklípků na ochutnávku vínečka :)

SylvaM

Chceme do Řecka- konkrétně na Krétu http://www.greece-tours.cz/villa-ria/recko/kre­ta/malia/ – neznáte to místo nebo ubytování ?

MarkettB

Tak my jsme byli loni v USA :) Jelikož nám to všechno zařídili v usanamiru.cz tak jsme to měli i bez práce :D
Ale letos se nějak nemůžeme rozhodnout.. ráda se tu nechám inspirovat, případně poradit. Asi bysme letos zvolili méně akční dovču, např.někde u pláže.

gecco

Mára.kunta → bacha – jednak se přístupová cesta dost bortí (máš-li na mysli Velkou Ameriku), takže ´špagát´ není od věci – ale hlavně ten jediný přístup často hlídají ´strážníčci´ – taky by ses nemusel bez pokuty dostat ven (přístup do lomu je, samozřejmě, zakázán)…
Pokud tam opravdu chceš jet, doporučuju dolů slanit ze severovýchodní strany (umíš-li to, samozřejmě) a na výlez si objednat pomocníka, kterej ti lano zase hodí dólu (a předem se koukne, zda nejsou strážníčci v pohotovosti)…
😉
Jinak máš pravdu – je lepší se placatit u vody v Americe, než v Cancúnu…
😉

kapka

Treba se Mára.kunta spokoji s tou trapackou vyhlidkou, co tam vybudovali.
To byly casy, kdyz jeste ani ta brana do toho pruchodu nebyla zavrena, co?
A taky se rika, ze je tunelem propojena Velka a Mala Amerika, ale to budou kecy. :)