dankokat

pojedete letos na valdštenský slavnosti?

já ano a moc se tam těším co vy?

Nejlepší odpověď
Drap

Já nepojedu a ani se netěším.

Další odpovědi
Braník

Na slavnosti sice nepojedu,ale vypadá to moc dobře,jelikož se zabývám něčím podobným,tak podobné historické věci znám,je to fajn na takovou akci ject,moc fajn lidi a pohoda,užij si to.
Doplňuji:
Proč opět Briketko dáváte Drapovi palec,když odpověd nemá žádný smysl a tedy ani charakter,že se tam netěší,vy jste tak spolčení,že už to snad ví tady každý a je to do očí bijící.
Pokud Drap nikam nepojede,je to jeho věc,ale Briketko, vy ho za to nebodujte,nebo vám to přijde kvalitní,že se na to netěší?
Víte vůbec jaká je to dřina udělat něco podobného jako je celý den pro lidi zábava o historii?J eto opravdu velká snaha lidí co tomu fajdí a vám to tedy přijde lhostejné,raději otázku ignorujte ,než zmáčknete tu vaší slabomyslnou myš!
Braník

Andělé

Bydlím přímo ve Frýdlantě a za celých 11 let,co se u nás pravidelně ob rok konají,si je nikdy nenechám ujít. Těšíme se vždy,je to veliká slavnost,ale je tu vždy narváno,hlava na hlavě. Vše dýchá historií,jídlo,pi­tí,oblečení,ko­ně,rytíři,vévo­da s chotí,prodej dobových věcí pro děti apod. Nejkrásnější je velkolepý sobotní noční ohňostroj,kterému předchází průvod s hořícími loučemi a vlajkonošemi ze zámku zámeckou ulicí až na náměstí.Všude je tma,jen průvod svítí,bubny bubnují a za zvláštní hudby přijde nakonec na náměstí supr ohňostroj. Atmosféra je fakt nádherná,všichni mají výbornou náladu a užívají si to. Je to jeden z nejkrásnějších víkendů ve Frýdlantě…
http://www.val­dstejnske-slavnosti.cz/

…jsem vždy natěšená jako malé dítě,ale chápu i tací,kteří o to nestojí…:-)

briketka10

já bych jela, ale jsem z Pardubic jezdím na Slovácké
slavnosti do Kyjova, které se konají každoročně a je
to nádhera ..
http://www.ces­kevylety.cz/slav­nosti.php?kod=575­_letni-slavnosti-v-kyjove
mám v Kyjově bratrance s rodinou, ve Svatobořicích
tetu v Brně taky tetu a strýce a v Mikulově taky tetu,
můj taťka pochází z Jižní Moravy..

Andělé

jé Briketko,tak do Kyjova bych jela takýýý…V Pardu­bicích jsme byli s býval.manželem a jeho rodinou a je tam opravdu krásně…:-)

annas

Ad Braník. Je to každého rozhodnutí, kdo koho bude bodovat. Vy jste udělil nominaci za otázku na Sajsok, i když vám Bedy původ nevysvětlil. Vaše věc.

Nebudu se ponižovat vkládáním odkazů, kde chybujete vy … Takže se zamyslete především nad sebou a dodržujte prosím pravidla slušnosti.

Navíc Drap odpověděl na dotaz – zda pojede na slavnosti a zda se na ně těší…
Přečtěte si znova otázku i svou vlastní odpověď… Také jste napsal, že nepojedete …

Když tak připomínky, které nejsou odpovědí, vkládejte do diskuze.

briketka10

Braníku,

ty tam taky nejedeš, tak nevím vůbec proč odpovídáš ?
já zase vím, že si spolčen z Bedym a si proti mě
co mi na to řekneš co já napíšu, tak je to špatně že !!
a jsem briketka10 / néé Briketka !! nekomol můj nick
prosím taky to nedělám ..