Mili @

Pohádka nic moc, a co vtip???

Tři velmi staré sestry žijí ve společném domě.
Jednou večer si nejstarší sestra napustila v koupelně v 1.
patře vanu.
Pak do ní opatrně lezla, v tom se zarazila a volá na sestru:
„Nevíš, chtěla jsem do vany vlézt nebo z ní už vylézt?“
„To nevím, přijdu nahoru a podívám se!“
V půli schodiště se zastaví a volá:
Chtěla jsem jít nahoru nebo dolů?„
Nejmladší sestra popíjí v hale čaj a poslouchá starší sestry.
Kroutí hlavou, pak zaklepe na stůl a říká:
"Musím zaklepat, doufám, že nebudu taková jako moje sestry“…
…a zavolá na ně: „Přijdu hned za vámi, jen se napřed podívám, kdo to klepal…“

… Tak doufám, že takhle taky nedopadnu....­.............­....
a nevíte, jestli jsem chtěla ten vtip poslat?? ..... Nebo ho vymazat?????

Nejlepší odpověď
anonym

a mě už došlo,chtěla jsem posalt 2000 a podařilo se mi na složenku jen napsat2 kč,pobavila jsem na poště když na to koukala paní za přepážkou,ještě se mě se smíchem ptala jestli to myslím vážně a jelikož jsem si neuvědomila svou chybu tak jí odpověděla že ano,smála se až jí tekly slzy,v tu chvíli jsem si připadala jako ty babky z vašeho vtipu

Další odpovědi
anonym

Pohádka skvělá,vtip je také ze života.

hanulka11

myslím,že časem na tebe taky dojde ,hihihi

Miroslavst

Na mě je to moc dlouhý, než to dočtu, nevím jak to začínalo :D:D

led

Je to realita života.
Určite ste ho chceli vymazať, lebo už tu bol. Alebo nebol?

anonym

Domnívám se že jste si ten vtip už chtěla konečně přečíst.