Podváděli jste při studiu ? Jak např. ? Přišli učitelé na na to? Jak Vás potrestali ? Co na to rodiče až to zjistili ?

http://zpravy.idnes.cz/…

Že se podvádí na ZŠ a na ještě na střední u nějakých méně důležitých písemek nebo zkoušení, kde nejde ani tak o celkovou známku, kde to učitelé tak moc nehlídají se ještě dá pochopit.

Sice i u důležitých písemek se podvádí, ale tam to učitelé už víc hlídají tak tam se už risk nemusí vyplatit.

Je taky rozdíl podvádět, jako tak, že jsem se úmyslně neučil a šel raději s partou do hospody nebo podvádět z nouze protože je toho moc a nejsem schopný se to všechno naučit.

To je zase lepší se ke každé otázce naučit jen úvod a nejdůležitější vzorec, definici, pojmy než se to učit do podrobna.

Lepší když budete mít naučené otázky všechny a jen úvody - něco lze logicky doodvodit než mít naučené prvních 5 a v písemce budou otázky 8,10,14,20,23.

Ale na vysoké škole, kde už by měl mít člověk rozum a vědět, že už riskuje skutečně hodně je to nepochopitelné.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste si přečíst další názory na podvádění ve škole.

Podobná otázka již byla vložená několikrát.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ opisovani-jako-ceska-uchylka

Další odpovědi:

Zlatý

Nepodváděla jsem ve škole.

Stříbrný

ne, tohle bych v životě neudělala - za prvé je ot podvod a za druhé nechápu jak můžou ti lidi sami se sebou žít! když tu práci nedokážu slušně napsat a obhájit sama ,tak na té škole nemám co dělat a nemám ani získat žádný titul...
Na základce jsem podvádět opravdu nemusela a na střední se občas nějaký ten tahák hodil, že jo. To udělal každý a když tvrdí že ne, tak buď kecá nebo nepovažuje pošeptání odpovědi nebo nahlídnutí do sousedova papíru za podvod :D Jasně že jsem se učila ,ale někdy to prostě nešlo našrotit a tahákem se vlastně člověk učí - zopakuje si celou látku - a pak sem ho ani nepotřebovala. Hlavně děják byl zabiják - profesorka po nás chtěla úplně všechny datumy, takže tam byla pomůcka nutností :) jinak ale při velkých písemkách, o kterých jsem věděla dostatečně dopředu, tak jsem nikdy nepodváděla, akorát občas jsem kamarádce poslala při matice postup namačkaný už na kalkulačce... :D

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.