Stříbrný

podruhé, poradíte vir prosííííím? :)

Docela dlouhou otázku jsem psal ohledně viru, nějaký dobrák mi ji zmazal, asi to je proti kodexu :o

Rád bych se od vás dozvěděl, nevěděli byste o nějakém viru, který by se tvářil nebezpečně, ale nic nemazal a vytvářel by např jen složky na ploše a celkově by dělal pro lajka neplechu a šel by snadno odstranit? testuji pár antivirů :)
Doplňuji:
www-kdybych chtěl takový vir někomu poslat, najdu si jej na googlu ;) zněla naprosto stejně, jen teď jsem nenapsal tolik podrobností.
Chci udělat vlastní test na svém PC :)

Věřím, že je zde hodně odborníků přes soft a určitě někdo něco takového již dělal ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ten dobrák jsem já. Otázka zněla trochu jinak a z obavy, abys neposílal cosi známým z xy důvodů, jsem jí nechal smazat.
Toto se řeší jinak - dej do google testování antiviru a oni už ty testovací viry mají, projedou ti PC s ohlášením výsledku stavu zabezpečení.

Další odpovědi:

Zlatý

takový testovací virus se jmenuje EICAR

Zlatý

takovou radu ti tu asi nikdo nedá,zkus na pc poradně co ti řeknou :D:D:D

Zlatý

Testovací neškodné viry najdeš třeba tady:
http://www.rexswain.com/…

zacni tim ze se naucis programovat.. ono antivir ti vetsinou hlasi vir jen u tech souboru co ma v databazi nebo u programu ktery pouzivaj znamy veci, pokud si napises neco svyho zvlast co nic nedela tak ti to nic detekovat nebude.. sou ale i specialne pro tyto ucely vytvoreny aplikace, ktery ti vir zasifrujou a vir pri spusteni projde antivirem a zakerny kod se rozbali az primo do pameti.. problem tedy neni ani tak jak takovy vir napsat nebo aby prosel testem jako spis jak ho dostat do ciloveho pocitace a aby nepotreboval administratorska prava a prosel treba pres UAC ochranu coz uz je docela komplikovany, psani viru podle me neni nic spatnyho naopak se clovek aspon nauci jak funguji pocitace, nejsme v dobe tmarstvi ale v dobe informacni proto nechapu mazani otazek na podobny tema.. pravda take je ze nejake antivirove firmy sou primo napojene na kriminalni underground

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.