zzzzz

Podporujete Holešovskou výzvu?

Připojíte se k demonstrantům, nebo jste se současnou politickou situací spokojeni?

http://holesov­skavyzva.zacit­.cz/

Nejlepší odpověď
briketka10

původně jsem na naše náměstí v Pardubicích chtěla jít, ale jsem z vesnice, myslím, že bude zastavena doprava a tak nevím jestli bych se dostala včas domů..
jsem nemocná a vycházka mi končí v sedm večer 🙂

Další odpovědi
ReHu

S polit.situací spokojená sice nejsem, ale např. odstoupení prezidenta se mi zdá bezpředmětné.

Sůwa

Byla někdy taková doba, kdy byli všichni s politickou situací spokojeni ? Nebyla, není a nebude. Tak proč kvůli tomu někde mrznout na náměstí.

Kohut57

Všechny polistopadové vlády byly zločinné, tato sice není nejhorší, ale asi proto, že už není co ukrást. V jednom měl Paroubek pravdu , větší než si myslel- „Marťani“ , ale museli by vládnout sami bez ČSSD. Věřím akorát Komárkovi a Bělohradskému, to jsou kapacity. A prezidenti – samá ostuda.Tak tedy nevím — jestli se člověk nepovedl , pak politik je přímo zmetek.

baghira

Spokojený nejsem (to asi nikdo), ale obávám se, že by to mohlo být i mnohem horší. Takže k podobným revolučním výzvám bych přistupoval velmi velmi opatrně.

anonym

Preferuji osobní angažovanost před davovou.
viz odkaz:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mate-otazky-pro-ministra-unikatni-sance