Rokio

Podobá se život chovanců v zabezpečovací detenci životu s rysy pekla na zemi?

Pokud ano, tak je nespravedlnost maximální. Život s rysy pekla na zemi si podle mě zaslouží ti úplně nejhorší lidé na planetě zemi.

Mně psychiatr řekl, že bych tam mohl skončit a přitom si nepřipadám jako nějaký vyvrhel. Mám spoustu kladných lidských vlastností a ctností, které nemá ani řada normálních lidí.

Jaká je realita? Myslíte si, že je to pravda, nebo nejvyšší možná hloupost?

Odpovědi
Drap

Nepodobá

Rokio

Drap: Děkuji za odpověď, která mi shodila kámen ze srdce.