jambo

podnikání

Zajímá mě jaké jsou podmínky pro podnikání starobních důchodců,zejména placení pojištění a daní.Děkuji Jambo

Odpovědi
blesk26

O podnikání seniorů pojednává článek na níže uvedené adrese ve zdroji.

Zdroj: www.podnikatel­.cz/start/stu­denti-a-seniori/podnikani-senioru/

Renikled

Nemáte za sebou někdo prosím náhodou výběr čtečky čárového a QR kódu? Můžete mi poradit, jak je vybrat?

Hanakyv

Podívejte se určitě po bezdrátovém modelu, který bude mít velkou paměť na čárové a QR kódy. Nemusíte se bát, že by to bylo něco drahého. Mě se podařilo vybrat dobrou za 2500

Renikled

Tak to se vám ji podařilo vybrat dobře. Za dva a půl tisíce to jsem čekal, že to teda bude horší. Jakou přesně jste teda vybrala?

Hanakyv

Doporučím určitě se podívat na stránky obchodu nc .cz , kde se podívejte na bezdrátové čtečky Yumite. Mají jich tam víc, takže si pak můžete vybírat už přesně podle požadavků a specifikací dané čtečky. Já jsem s ní spokojená.

koreg9

Firmám mohou pomoci podnikatelské úvěry. Kdo je poskytuje, jaké jsou možnosti a na co mohou být použité? Podívejte se se mnou na kompletní přehled možností https://www.fin­start.cz/podni­katelske-uvery-jejich-moznosti/