akvidzerp

Podklouzla vám někdy noha kvůli banánové slupce?

Tolikrát jsem viděl ve filmech, nebo v kreslených seriálech jak se někdo natáhl kvůli slupce od banánu. Stalo se vám to někdy? Mně přijde že ani nějak kluzká ta slupka není, nebo jo?

Odpovědi
marci1

No, něco podobného se mi stalo. Noha mi opravdu podklouzla, ale svým dobře trénovaným tělem jsem to zvládla a, v rychlosti jsem vyrovnala rovnováhu a žádné natáhnutí se nekonalo. Slupka od banánu je velmi kluzká a proto všem doporučuji dávat si na slupky od banánů pozor ! 🙂

Drap

Ne nikdy. A tobě ano ?

anonym

Nikdy se mi to nestalo, protože v odpadcích nešlapu…
;-D
Ale představit si to dokážu – spíš, než noha na slupce, sklouzne slupka (na niž stoupneš) po podlaze.

Nazdar Bazar

Tak to opravdu ne, ovšem kdysi jsem viděl po Vinohradech se povalovat ony slupky.