Rokio

Pociťuje ztrátu domácí mazlíček, když zemře jiný domácí mazlíček?

Pokud je v rodině kočka a pes a pes zemře stářím, pociťuje kočka ztrátu a teskní po psovi?

Vím, že například gorily ztrátu pociťují. Četl jsem to ve vědecko-fantastickém časopisu. Jak je to ale u šelem?

Odpovědi
Drap

Nelze zevšobecňovat, je to u každých jedinců jiné. Dost často s to ale stává.