dgfdgf

Počítače s jakejma největšíma velikostma RAM se pro běžný hráče prodávaj, a kolik stojej?

Jaká je největší velikost RAM úplně, a kolik takovej počítač stojí? Si chcu koupit počítač s RAM 8GB. Je to hodně?

Nejlepší odpověď
shaman88

Doporučuji koupit 2 × 8 GB. Nějakou od Kingston. Na hraní ti to bude bohatě stačit. http://pameti­.heureka.cz/f:2632:9­489/

Jinak zatím se prodávají maximálně 64 GB RAMky = 4 × 16 GB nebo 8 × 8 GB. Ty počítačové (jsou i serverové) stojí od cca 13 tisíc.

Další odpovědi
McArthur

Počítač si kup takový, jaký potřebuješ nebo chceš. Paměti RAM si můžeš dosadit dodatečně. Na současné hry bych doporučoval 16 GB a více.

Kolik paměti můžeš dát do počítače se dočteš v manuálu základní desky nebo na webu výrobce základní desky.

Seznam.cz

Kolik chtěj za paměť na bazaru, mnoho z prodejců jsou bazary nebo obchody. Jen přehled a bacha za novou je vysoký penále od státu za kopírování .. https://www.ba­zos.cz/search­.php?hledat=pam%C4%9­B%C5%A5+ddr&ru­briky=www&hlo­kalita=&humkre­is=25&cenaod=&ce­nado=&Submit=Hle­dat&kitx=ano