Počítač se po zapnutí restartuje. Co mám dělat?

Po startu naběhne bios a i na velice krátkou dobu Spouštění Systému Windows ale potom se restartuje a pořád dokola. I v nouzovém režimu nefunguje. Informace o pc nevím, jenom vím že mám integrovanou grafiku... + zkoušel jsem tři různé hardisky a problém stále... vše na základovce svítí, ventilátory taky ok... Prosím poraďte. Může být špatné nastavení v biosu...
Doplňuji:
a jak mám vědět jak to vypadá?
jinak jsem jeste mel jeden hardisk s win xp a ten fungoval ale nešla klávesnice ani myš a zapoměl jsem heslo... jinak u win7 u nástroje opravení systému myš a klávesnice fungovali a potom mam hardisk s vistou a samy problem jako u win7

1. Nejdou editovat otázky
2. Nejde odpovědět na odpověď jiných
3. Špatně jsem napsal předchozí

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Pokročilý

Vyzkoušej odpojit všechno z USB a pustit PC... Jednou se mi stalo to samé jako Tobě... vyndal jsem myš z USB a počítač se náhle rozeběhl... jinak určitě stojí za pokus to LiveCD podle toho se dozvíš, co ti vlastně nefunguje... Popřípadě ta přeinstalace.

Další odpovědi:

Zlatý

Navrhuju, abyste zkontroloval stav kondenzátorů na základní desce - jsou-li nafouklé, byť jen trošku, je možné, že stojí za těmito restarty.

Stříbrný

Systém máte reinstalovaný, nebo jen kopírovaný mezi těmi disky? Pokud bootujete pořád jeden systém (kopie) zkusil bych ještě nějaký systém třeba z liveCD (třeba knoppix) - pokud by ten běžel dobře, asi nebude chyba v HW, ale bude to chtít novou instalaci systému.
Doplňuji:
Tak třeba toto http://wronski.cz/… jsou nafouklé kondenzátory. čepička musí být rovná, tělo krásně válcové. Pokud je čepička vyboulená jako na fotce, nebo jsou v těch rýhách patrné stopy koroze, nebo je v nich usazený nějaký bordel, jako třeba zde http://www.svethardware.cz/… je to špatně.

Základní problém vypadá na slabý (´odešlý´) zdroj - zkus jej vyměnit.
Pokud nemáš či nevíš jak, doporučuju servis a nebo zkušenějšího kamaráda.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.