hanysicek

Nejde usb… prosím o pomoc

mám internet ufon přes flešku, ale vůbec mi nejde. zkoušela jsem i jiné flešky, ale nejdou. počítač jakoby zareaguje pípne, že se něco děje, ale když dám tento počítač, vůbec tam tam fleška není. když jsem se koukala do vlastosti systému a správce zařízení, píše mi to tam chybu u usb. prosím jak to jde spravit? jak by jste poradili děkuju.
Doplňuji:
a jak udělám opětovou instalaci usb? :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Toto není fleška, ale USB modem. K němu byste měla mít instalační CD (takové zelené). To vložte do počítače a nainstalujte ty ovladače a správní program znovu.

Další odpovědi
www

Doporučuji tento problém svěřit zkušenějímu uživateli, sama(sám) se do zpětné instalace nepouštěj.
Hodnotím to takto podle tvých dotazů. Ať neuděláš víc škody, než užitku.

mosoj

Provést opětovnou insatlaci ovladače USB, případně instalaci té flešky, on je to spíš přijímač než fleška, takže je třeba provést instalaci, případně i ovladačů toho přijimače.

anonym

Pokud ti to píše chybu u usb, je tam ve vlastnostech také vrácení změn v ovladači, zkus na to kliknout, popř. dej přímo na kartě aktualizovat.
Je možné, že to bude chtít instalační cd s windowsama.