Avatar uživatele
karel123

Jak vyřešit problém, když počítač nejde vypnout ani restartovat , jde jen na tvrdo?.

Zdravím mám takovej menší problém s pc, když dám ve windowsu vypnout nebo restartovat tak se vypne monitor ale pc pořád běží dokud ho natvrdo nevypnu máte někdo nějaké rady? mám windows 10 Home a aktualizace jsou nainstalované všechny.

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 584 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
led

Občas pracuje v pozadí, alebo sa niektorý program zacykluje. Skúste použiť niektorý z vašich „údržbárskych“ programov.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aevul

Jestli je to jednorázové, neřešil bych to. Jestli se to opakuje, zamysli se, co jsi s ním dělal naposledy. Instalace nového SW nebo HW, aktualizací apod. Zkusil bych to odebrat.

Jestli se nic nedělo, příkaz shutdown /s /f /t 0 vypne počítač s nuceným ukončením běžících procesů (záměnou /s za /r vyvoláš restart, nula na konci znamená po kolika sekundách se má provést). Napřed bych zkusil tohle. Pokud to projde, spustil bych Windows v nouzovém režimu a opět vypnul/restartoval, to spíš pro kontrolu. Každopádně následně bych povypínal vše, co se spouští po spuštění počítače, a postupně vše zase povoloval a hned restartoval, dokud bych nepřišel na to, co to dělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Může být zavirovaný.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
karel123

Zkoušel jsem všechno, ale stále dělá to samý prostě monitor se vypne ale pc furt běží.. už fakt nevim co s tím..:(

Avatar uživatele
EKSOT123

Občas taky musím vyndat baterii z notebooku. Manželka si ale koupila noťas, který nemá vyndávací baterie, divím se, že vůbec něco takového si dovolí prodávat. No jsem zvědav, asi bude vždycky muset počkat, až se vybije baterka…

Avatar uživatele
aevul

Na podržení tlačítka na víc než 5 sekund by měl reagovat každý notebook.

Nový příspěvek