Pokročilý

Počítač nebo notebook? Proč?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 75% Ne 25%

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Ano

Záleží na co, pokud by jste ho měla doma na stole a nikam ho nepotřebovala přenášet, doporučuji stolní PC.
Pokud potřebujete přenášet tak samozřejmě notebook.
Já osobně jsem pro stolní PC, u stolního pc máte za stejné peníze více výkonu, nehledě na to že stolní PC můžete kdykoliv rozšířit ať už o další pevný disk operační paměť atd.

Další odpovědi:

Pokročilý

Ano

Souhlasim. Je lepsi PC. Je na to mnoho duvodu. No pro bezneho uzivatele ktery si nevy ani vymenit disk je to nezajimave. A pokus pouziva pocitac jen na kancelarske prace nebo prohlizeni internetu, dvojnasob. Notebook ktery koupil dnes je na jeho dovednosti anebo pozadavky vysoce predimenzovany takze i o 3 roky nezaregistruje zadny nedostatek ve vykonu. takze potreba ho rozsirovat nenastane tak brzy. U tehle typu pouzivatelu jde asi prvne o pohodli (psani v posteli, prenaseni na kolej a domu atd.) Avsak i temhle lidem doporucuju prehodnotit jestli ten notebook budou opravdu vynaset z domu. Znam mnoho lidi kteri nesmyslnr kupujou notebooky, a maji ho vyhradne doma na psacim stolku. Treba si uvedomit ze pripadna oprava notase vyjde nekolikanasobne draz nez u klasickeho pocitace. Napriklad klavesnice te vyjde i na 3- 4 tisice korun. Na PC dokoupis novou za 200 kacek...a o monitoru ani nemluvim. Taky pracovni komfort je pri notebooku znacne mensi pro maly displej, malou klavesnici a mensi konektivite (malo zdirek pro pripojeni USB atd) a co.se tyce tvych moznosti v odpovedi prehodnot je protoze vzhledem k otazce nedavaji smysl

Bronzový

Ano

Líp se mi pracuje na počítači...myš, větši klávesnice, lepší monitor, ale zas notebook je přenosny, menší a takový pohodlnější

Zlatý

Ne

mám nabitej notebook a jsem nadmíru spokojená,PC bych v mým malým bytě neměla ani kam dát,navíc ho můžu sbalit a jet kamkoliv..na zahrádku když máš WI-FI..

Diskuze k otázce

Zlatý

quentos

co je to za možnosti odpovědi, "ano" a "ne"? To je jak ptát se, jak daleko to máte do Prahy, a možnosti odpovědí dát v kilogramech za vteřinu.

Zlatý

mosoj

Jo a sranda je že všichni odpovídají a neví na co.

Počítač nebo notebook ---- odpovím ano ??????? nebo ne ??? Jak jsem vlastně odpověděl ?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.