fyziq

Poblili jste se někdy v hospodě?

Doufám, že nebudu jedinej.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
gecco

Ano

Určitě nebudeš jedinej…
Takovejch (nás) je…
;-D

dnb

Ano

quentos

Ne

sice jsem jednou dal šest piv, ale s blitím jsem tehdy stihl doběhnout o dva kilometry dál pod kaštany.

cliwe

Ano

V hospodě na WC. Celý litr vína šel ven a byla jsem střízlivá :D

chuligan

Ne

Hospoda je snad jedine misto, kde jsem se jeste nepoblil :D

anonym

Ne

Doplňuji:
Nikdy jsem se tak nezřídila, ani po pití, ani po jídle.

Putin

Ne

Nevíteto?

Ne

Ne 🙂

marci1

Ne

Ne, my jsme se políbili. 🙂

PetrXY

Ne

Doplňuji:
Ne, v hospodě jsem nikdy žádnou náhlou nevolnost či migrénu nikdy nepociťoval.

gecco

Quentos – to nebylo pivem, ale během…
😉
Jinak – 6 kousků – to je zahřívací kolo..
😉

anonym

Beru zpět, jo, poblila, když jsem byla malá, byli jsme na dovolený a tam jsem měla k obědu skvělou svíčkovou s knedlikama, bylo to moc dobrý, škoda, že pod posledním knedlíkem byla masařka, tak jsem se poblila přímo na stůl, dobře jim tak 😁

gecco

LOL

anonym

ano, LOL 😁

gecco

Máma – kdysi, něco mým dětem uvařila a naservírovala k obědu.
A dětičky, jak se tak rejpou v talíři, zaznamenaly

  • babičko, tam jsou mravenci
  • ale né, ´Pepíčku´, to je kmín
  • babičko, ale ten kmín má nožičky

___
Už si nepamatuju na vyustění – zda děti snědly či ne – ale určo nezvracely…
😉
BTW – já mravence jed´ – a neni to špatný…
😉