J_K

Po zkušenostech s tímto webem mám zásadní otázku: K čemu má tento web sloužit ?

Nejlepší odpověď
iceT

Hledat řešení náročných otázek

to byl, pokud se dobře pamatuji, původní význam tohoto webu – pokládat náročné otázky, aby se člověk zamyslel
pak se to tady začalo zanášet všelijakým marastem a zajímavosti šly stranou

Další odpovědi
led

Hledat řešení náročných otázek

Pôvodne bol určený k odpovediam na otázky, ktoré si užívateľ nevedel zodpovedať sám, prípadne sa chcel presvedčiť o správnosti svojho riešenia.
Neskôr v snahe nesprávneho pochopenia „bodovania“ sa tu začali objavovať triviálne otázky, len aby užívateľ získal čo najviac bodov. K tomu pribudli otázky lenivých žiakov, otázky provokačného zamerania a pôvodné napĺňanie stránky sa pomaly menilo na „komerčné“ (získania maximálneho hodnotenia za hocijakú cenu).
K čomu má vlastne táto stránka slúžiť?
Ak nebudeme uvažovať o prínose pre majiteľa stránky tak má (teraz sa budem opakovať):
Stránka odpovedi.cz (odpovede.sk) je určená k odpovediam na otázky, ktoré si užívateľ nevie zodpovedať sám, prípadne sa chce presvedčiť o správnosti svojho riešenia.

Kepler

Požadovat odpovědi na triviální otázky

Špatná anketa, schází jiná odpověď. Pokládají se tady jak otázky triviální, tak otázky, které slouží tazateli k užitku. Otázky hloupé i zajímavé. V neposlední řadě jde taky o zábavu. Rozhodně tady nejde o nějakou odbornou poradnu. Na to existuje celá řada jiných.

cukrar

Požadovat odpovědi na triviální otázky

k odpovězení otázek, které předloží tazatel.

M_Petr_M

Hledat řešení náročných otázek

aqirixuqwert

Hledat řešení náročných otázek

luckykubrt

Vyvolat diskuzi na zajímavá témata

Jinak nevím, proč tady ty diskuze jsou. 😉 Ale samozřejmě správná odpověď bude jiná. Jen jsem čekal odpověď na svoji první otázku, ale nedočkal jsem se. I když k tomu by to podle toho názvu Odpovědi.cz mělo původně sloužit. Ovšem je těžké rozlišit, co je hloupá a inteligentní otázka. Když se tu zeptá devítiletý kluk jistě se nebude ptát jako čtyřicetiletý chlap. 🙂

jamar28

Požadovat odpovědi na triviální otázky

Lgee

Požadovat odpovědi na triviální otázky

J_K

Někteří asi nepochopili na co se ptám v anketě:
Neptám se na typ otázek, které jsou kladeny, ale na typ otázek, který by měl být kladen. Uvědomuji si nedokonalost ankety,že neumožňuje dvojí volbu.
Jako ostudu tohoto webu považuji otázky typu:

  • jak vypočítám poloměr, když znám obvod kruhu
  • kolik má kg gramů
  • kolik má litr mililitrů

atd

mosoj

To není ostuda webu !!! To je ostuda tazatele !

J_K

Na úroveň webu by měl dohlížet administrátor, ve vlastním zájmu !!!

Hlada

V anketě chybí jiná odpověď.
Smyslem tohoto webu je příjem z reklam. Aby byl ze strany zadavatelů zájem si zde reklamu zaplatit, bylo nutné vytvořit hojně navštěvované stránky, což se, jak je vidět, majitelům podařilo.

J_K

Já jsem se neptal na typy odpovědí, ale otázek !!!

led

Zbytočne sa rozčuľujete!
V otázke je definícia:
„K čemu má tento web sloužit ?“
nie je tu nič písané o type otázok.
Z tohto vidíte, že sám nemáte ujasnené, čo sa vlastne pýtate.

J_K

Pane „led“!
Pokud Váš příspěvek do diskuze patří mně tak:

  1. se nerozčiluji
  2. „K čemu má tento web sloužit“ není definice, ale otázka
  3. Na svůj výběr typů otázek mám, jako tazatel, právo

A vaše poslední věta je hloupá- já to mám ujasněné, narozdíl od …

led

Pán J_K než začnete kritizovať stránku a užívateľov, najprv si tú stránku prezrite., aspoň potom nespravíte chybu.

J_K

Pane „led“!
S Vámi se asi nedá diskutovat. Každý mluvíme o něčem jiném. Nechápu, jak jste přišel na to, že kritizuji stránku. Stránka za kladení hloupých a triviálních otázek nemůže !!!

led

nepoučiteľný…