po vytrhání nosních mandlí ......

po vytrhání nosních mandlí už vam nic nedelají, nestrkaj neco do nosu nebo neco podobného že ne?..
Doplňuji:
Právě že mám mandli v nose zvetšenou proto mam svýšene aslo … http://www.zby­nekmlcoch.cz/in­formace/medici­na/nemoci-lecba/aslo-co-je-to-zvysena-hodnota-pricina-a-lecba-normalni-hodnota … mam ho 864.. a doktor si mysli že to je tou zvetšenou mandlí proto chce mandle odstranit..

Nejlepší odpověď
pusinka50

Jak píše Alesh, mandle chrání přímý vstup bacilů do nosu či krku, nenechávej si je odstranit, budeš stejně nemocná, ale bude ti to sedat níž a déle se budeš léčit, nenech se oblbnout lékaři
Doplňuji:
Odpověď jsem ti napsala. Že doktor myslí??? Až ti řekne, že ti kvůli zvýšenému aslu bude lepší vzít ledvinu, také ho poslechneš? Běž na ORL, běž jinam, k jinému doktorovi, tohle je nějaký břídil, ať tě vyšetří komplexně

Další odpovědi
Alesh

Ne, ale to je humus první kategorie ten zákrok. Pokud nemusíš, pak se mu vyhni a mandle si nech. Ty problémy, co máš dnes s mandlemi se ti víceméně následně přestěhují na průdušky.

anonym

Synovi trhali nosní madle ve třech letech, protože nemohl dýchat. Dcera si to vybrala asi ve dvaceti.
Nechala bych rozhodnutí na lékařích. Mandle nesporně mají v organismu důležitou a nezastupitelnou roli. Jenže se mohou stát zdrojem problémů a ložiskem zánětů, které budou následně ničit ledviny, srdce a další orgány.
Pokud si chceš být jistá, poraď se s jiným lékařem. Nemusíš brát za rozhodující hned první názor. V každém případě ale ber s rezervou rady laiků.
Nechej si podrobně vysvětlit, o jaký zákrok se jedná, co bude následovat a jaká jsou možná rizika.

hanulka11

dnes se dají odstranit mandle laserem- zeptej se na to lékaře – zákrok trvá chvíli