jarosvo18

Po kolika minutách zpoždění autobusu MHD mohu dostat zpožděnku? Existuje nějaké minimum? Např. nad 15 minut?

Odpovědi
Justin1

Nejlepší by bylo zeptat se provozovatele městské dopravy v dotyčném městě,

Dochy

Myslím, že záleží na konkrétních přepravních podmínkách. Hledej.

Kelt

Kdysi jako líný student jsem chodil na autobus, který mne dovezl k vlaku a pak jsem jel do školy. Ale když měl autobus zpoždění, ujel mi vlak. Pak jsem chodil pěšky na vlak, vycházel jsem dříve o 15 minut. Ale záleží na konkrétní situaci, podmínkách a pod. Dopravce možná nějakou dohodu má, ale když je vina na jeho straně, tak se cuká vydat korunu, podepsat papír a pod.

xiperio

Pokud má autobus zpoždění, tak napíšou nějaký papír. Oni za to ale v drtivé většině nemůžou

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.