jirka21kufr

Po kolika dnech od závěrečné zkoušky v autoškole se má podat žádost o vystavení řidičského průkazu?

Když uděláte zkoušky v autoškole, tak po kolika dnech je možné podat žádost o ŘP.
Na internetu to nemohu najít. Můžete poradit? Děkuji.

Odpovědi
cukrar

Jiří, určitě Vám to řekli v autoškole, kdy předají spis na úřad. Klidně tam můžete jít další pracovní den, oni Vám sdělí podrobnosti, kdy jim obvykle tato autoškola předává doklady. Doporučím, nespěchat, ani dalších 50 let nespěchat. Ti co spěchali již nejezdí.

payda

Na jedné stránce jsem našel že po 3 dnech, pokud to není v každé autoškole jinak, tak bych tomu věřil :) podle mě to ale není tak důležitá informace a pokud se tam chystáš, dozvíš se to přímo od lidí v autoškole :D Popřípadě se objeví další odpověď ;)

carlosbomber

Spravně i měl říct komisař kdy se máš dostavit na uřad.Ale pokud jsi to přeslechl tak týden je idealní čas. protože když tam pujdeš dřív je možnost že papíry ješte nestihly vyřidit atd.

sesednizkola

Hned po zkoušce dostaneš potřebne lejstra s kterými můžeš jet hned na úřad zažádat o vystavní řidičáku… tím hned myslím hned, skončí jízdy sedneš na autobus a rovnou si jedeš zažádat. Takhle jsem to měl já. A taky se musím přidat, ale proč se ptáš tady a ne v autoškole?!