Rokio

Po jak dlouhé době po správném vysazení psychofarmak se může darovat krev?

Pokud vhodným způsobem vysadím psychofarmaka pod dohledem lékaře, za jak dlouho můžu darovat krev?

Odpovědi
dubraro

To ti bude muset říci lékař (a ani on to nejspíš nebude vědět zpaměti). Jistě je to různé podle druhu léků které bereš, některá psychofarmaka se odbourávají dlouho.