koko

plynovy zapalovac

jak naplnim plynovy zapalovac pls

Odpovědi
HOMER

Plynem do zapalovače(da se koupit v některých trafikách).Nejdřív se vypustí zbytek plynu a zároveň najde vhodný nástavec(bývají na víčku plynu),potom se zapalovač naplní,plyn má návod na obalu.

Liliana

koupiš si plyn, zvolíš správnou násadku k zapalovači kterou najdeš na vršku od plynu a přitlačením nádobky s plyne a násadkou k zapalovači se zapalovač naplní 😉

HerbiG

koupis si plyn do zapalovace a dole v zapalovaci mas malou dirku … tak pritlac zapalovac k plynu …