maschin

Platit za stahování na ulozto.cz?

Přemýšlím, že bych si zaplatil Prémiový účet (nebo jak se to jmenuje) na Ulozto.cz, abych mohl rychle stahovat. Ale nevím. Není to podvod? Co když po mi budou strhávat neoprávněně peníze z účtu jako různé podvodné seznamky? I když tím bych asi předešel, kdybych jim peníze poslal na účet a neplatil kartou přes net. A nemůžu z toho mít nějaké opletačky, jakože pokude se zaregistruji, tak si mě určitě snáz všimne nějaký policejní ajťák?

Nejlepší odpověď
Kepler

Taky odtamtud stahuju, a sice výhradně pomalu a zdarma. Podvod to určitě není a obavy z porušování autorských práv mít nemusíš, pokud stažené soubory nebudeš šířit dál a budeš je mít jen pro svoji potřebu. Pokud máš dost času, žádnou výhodu v rychlém stahování nevidím. Audio je stažené téměř okamžitě nebo za pár vteřin a video jde zhruba rychlostí 1 GB/h, což je jeden film, pokud není ve vyšším rozlišení. Žádný kvalt nepotřebuju.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… je to úplně zbytečný, stáhni si FRD http://wordri­der.net/freera­pid/ a múžeš stahovat neomezeně, rychle a kolik chceš naráz, zdarma a i z jiných webů … jedná se o to, že někteří v honbě za kredity nahrají místo filmu trailer ve smyčce a ty platíš za nic, takto tě to nestojí nic, můžeš stahovat filmy v nejvyšší kvalitě a velikosti …

magorvkleci

Dotaz zněl na prémiový účet nebo jak se to… Není to podvod, kromě rychlejšího stahování to umožňuje i navázat přerušené stahování a stahovat několik souborů současně. Je otázka, jestli to stojí za ty peníze. Z registračních údajů se toho moc nedozvědí, platbu ovšem vysledovat jde. Je tam i možnost zaplatit smskou, která je tedy dražší a má smysl jenom tehdy, když použiješ neregistrovaný předplácený mobil, dobíjený výhradně v trafice v hotovosti.
Pro větší jistotu je nejlíp pak ten mobil hodit do řeky (nebo … v USA takovému mobilu říkají „burner“). Což už ale opravdu leze do peněz. Ale u nás jak známo, soud uvěří i tomu, že je naprostá náhoda, když se z mobilu manželky policejního prezidenta volá obviněnému mafiánovi, takže já se s tím tak netrápím.

anonym

Ono je za tím především morální dilema, opravdu dávat vydělat někomu, kdo svůj business staví na krádežích a znehodnocování cizí autorské tvorby ? Pro mne je odpověd jasná. Pokud provozovatelé uložto mají tak dobré kontakty že se efektivně vyhýbají jakémukoliv postihu za tuto činnost, pak já nebudu tím kdo jim za to bude rvát peníze do chřtánu. Stejně tak kdybych viděl zloděje který právě čmajznul paní kabelku a peláší s ní kolem mě, také mne jako první nenapadne mu do té kabelky přihodit ještě svojí peněženku a stejný postoj mám k uložto.

aliendrone

Víš vše potřebné, nemám co dodat. Snad jen…

Mc Merkurion>>> určitě ten downloader maká? Pár jsem jich zkusil a žádný AKTUÁLNĚ na uloz.to nefachá, i když v minulosti prý fungovaly. Jseš si jistý? Nechce se mi otravovat se zbytečnou instalací. Jo a funguje to v sandboxu? Díkes!!

Mc Merkurion

aliendrone: … vím to, používám jej už několik let, funguje i na YT, a z jiných streamů, v klidu si vyberu stahování, začnu stahovat, přeruším, znovu otevřu, pokračuju, podle nastavení stahuje počet souborů (já mám nastaveno deset naráz), při výpadku signálu začne pokračovat, ne znovu od začátku, ve stahování, nechce ten blbej opisovací kód, a je to v češtině … ten sandbox mi nic neříká, program vlastně nejni nainstalovaný, jen je rozbalený ve složce, z který se spouští přes zástupce (moc nerozumim počítačové terminologii)…

Mc Merkurion

… jen doplnění (kdyby to četl i někdo jiný, neznalý postupu stahování):
na Uložto, i na YT, a víceméně všude kliknu na „sdílej“,na streamu stačí okopírovat adresní řádek, tím získám URL videa a ve FRD už vyskočí okénko, které se ptá, zda přidat URL ke stahování, zda hned stahovat, nebo jen přidat a počkat …

aliendrone

SUPER!! Tohle mi hodně pomohlo, moc díky, hned zítra to prubnu!!!

Mc Merkurion

… rádo se stalo, nerad dělám reklamu, ale tento stahovač doporučuji každému a u každých dotazů ohledně stahování, jsem s ním opravdu spokojen …

maschin

Ok díky, možná to taky zkusím :D