Avatar uživatele
anonym

Nefunguje mi stahování z Uloz.to.Zpomaluje se mi rychlost z 90Kb/sec na 17Kb/sec jak to mohu zrychlit?

Dobrý den, mám potíže ze stahování z www.Uloz.to. Dceři jsem chtěl stahnout pohádku Barbie a 12 tančících princezen, je to soubor o velikosti 730Mba. Když opíšu bezpečnostní kod a dám stahovat, tak se mi rychlost výrazně začne zpomalovat a to z 90Kb/sec na 17Kb/sec. To znamená že při běžné rychlosti přes Free tedy omezené stahování by jsem měl mít daný soubor stahnutý zhruba do 80 minut. Při této rychlosti 17Kb/sec se mi daný soubor stahuje i kolem 15 hodin což není normální i při maximálním zatížení internetové sítě tedy můj počítač je v poměru 1 ku 16 tak i kdyby 15 uživatelů předemnou stahovalo fylmy naráz, což je nesmysl tak se mi ta rychlost nemůže takto razantně snížit! V čem může být tedy problém jak tu rychlost stahování mohu zvýšit, dá se to nějak ovlivnit? Když použiji google chrome, což je rychlí načítač internetových stránek a dám stahovat z Uloz.to tak se mi zobrazí text-503 Service Tempodarily Unavailable. A pak se mi nic nestahne ani přes google chrome! V čem může být tedy chyba? Co znamená tento text v překladu do češtiny? Moc vám děkuji za vaši odpověd a prosím o zaslání této odpovědi na můj email. Moc děkuji a s pozdravem Dalibor.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, iceT před 4821 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Myslím, že vytíženost serveru neovlivníte. Server upřednostňuje „platící“ uživatele.

Konektivita je omezená a někde se konektivita vzít musí pro platící zákazníky tak se vezme z programu „zdarma“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Stahujte hned zrána,dopoledne to jde bez problémů,a nebo pak až okolo půlnoci a později.
A nebo si dobijte kredit,to není zas taková hrůza.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek