mosoj

Platí stále kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe ?

Přeci si nemohli myslet, že se nechá Ráth semlít sám !

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/304778-ceka-se-na-vyjadreni-premiera-necase-je-ve-sve-pracovne-byl-u-nej-lekar.html
Doplňuji:
Nevím jak dlouho se akce připravovala, ale zřejmě se čekalo až skončí doživotní imunita těchto tvorů.

Nejlepší odpověď
zjentek

oni se zase budou smát naposled. Všichni, kdo tam jsou. A je jedno, jestli to bude pravice, nebo levice. Ty typy lidí už takto do politiky jdou. Musí s vlky víti a laťka je jasně nastavena- žádný soucit, žádná národní hrdost, žádné-pro český lid. A platí to i mimo vlast, celosvětově. Myslím, že vám ještě hodně let potrvá, než to pochopíte ,)
..důvod toho všeho máte na novinky.cz hned vedle vašeho článku, je to tak jednoduché:
http://www.no­vinky.cz/zena/styl/3046­38-znackoholismu-propada-stale-vice-lidi.html

Doplňuji:
akce se připravovala stejně tak dlouhou dobu, jako paní Nečasová ví, že je konec jejího vztahu s manželem. Myslím si, že po celou tu dobu spolupracuje s těmi činnými složkami. O nic vlastně nejde. Jen dvě ženy si zase bez fyz. násilí škrábou oči. Možná se Nečas někde zavřený diví, možná to nevěděl, stejně jako to neví další miliony mužů, že když žijí se ženou, tak nejsou sami sebou ..zřejmě pak dělají věci „jinak“ ,)

Další odpovědi
Drap

Myslím že v této republice už to neplatí, alespoň ne u těch mocných. Někteří si na nic nevzpomenou, a ostatní se ze všeho dostanou pomoci lží a protáhování šetření. To snad jen stále platí na ty dole.

anonym

Hele,jenom jestli p.Nečasová neví víc,než by měla.Pak mohla knoflíkem mixeru zatočit i ona.

fcoop

Může to být klidně tak,že ten,kdo se směje naposledy, má nejdelší vedení.
Hesla – jako to o svini a vařící vodě – to jsou spíš zbožná přání.

To o božích mlýnech – cynik by poznamenal:„Jo, melou,melou,ale hubou…“.

briketka10

platí !! na všechny jednou dojde
a došlo už se těším na nový volby :)

marci1

Dokud se lidi nevzpamatují a přestanou jen dychtit po mamonu, tak to bude pořád stejné a budou tu stále tihle „dychtivci“, pro které mravnost a čestnost nic neznamená. Ano, jistě, jeden se směje druhému, ale nejhorší je, že se všichni smějí nám obyčejným lidem, VOLIČŮM !!! ☹

suaeda

Myslím, že to v současné době hlavně v politice neplatí. V natažené síti spravedlnosti (pokud v tomto případě nejde o mezikonkurenční boj) uvízne jen hejno nejmenších rybek. Velké ryby síť protrhnou (vidíme to stále) a pokud se podaří nějaké přece jen chytit, tak je většinou nějaký kamarád rybař pustí z podběráku, když je přendavá do kádě spravedlnosti. Pokud je rybář spravedlivý a nechce chycenou rybu pustit tak jej ještě větší ryby většinou utopí.
Doplňuji:
Takže platí, čím větší ryba tím více se směje a naopak čím menší tak ji není do smíchu.

anonym

Pokud lze určit, kdo je ten, kdo se směje naposledy, tak určitě. Jenže konkrétně tento příklad o tom posledním článku v řadě není. A to je nejspíš dobře.
Bude třeba ještě do Tebou citovaného přísloví vložit jiné, a to např.: Na každou svini se vaří voda. Někdy to ale strašně dlouho trvá, protože boží mlýny melou pomalu.
Takže počkáme-li, až se na svině uvaří voda a potom budeme ti poslední v řadě, bude určitě důvod se z plných plic zasmát. (Jdu to trénovat – kdo je připraven, není zaskočen.) Snad bude čemu se zasmát. Nerada bych se v opačném případě dočkala ještě dalšího přísloví: Kdo se směje, neví čemu, podobá se přihlouplému.
Doplňuji:
Akce se určitě chystala dlouho a pečlivě. Kdyby se ale čekalo na skončení poslanecké imunity, tak bychom čekali ještě hezky dlouho. Oni někteří poslanci mají svoje posty skutečně na doživotí.

johana 56

Stále platí a zřejmě ještě dlouho bude,že jako poslední se nikdy něsmějí lidé slušní a čestní. Vařící se voda zchládne vždy v pravou cchvíli.

zjentek

suaeda: nějak to souvisí s faktem, že když kradeš málo, tak jsi zloděj. V tom druhém případě jsi panovník, jasná věc ,)